Etimesgut Oto Ekspertiz | Oto Ekspertiz Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli

Oto Ekspertiz Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Etimesgut oto ekspertiz Ankara servisi olarak oto ekspertiz yaptırırken dikkat etmeniz gereken hususları sizler için özel olarak açıklamaya çalıştık.  Araç satın alacaksanız aracı mutlaka oto ekspertiz servisine götürmelisiniz. Ekspertiz firması olarak biz ya da bir başkası önemli değil. Önemli olan aracı mutlaka oto ekspertiz servisine götürmenizdir. Aracı yakından tanımanın en iyi yolu oto ekspertiz olduğunu aklınızdan çıkarmayın. 

Etimesgut oto ekspertiz Ankara servisi seçerken servisin kurumsal kimliğini korumaya odaklanış profesyonek bir oto ekspertiz servisi olup olmadığını sorgulamalısınız. Oto ekspertiz servisinin yaptığı ölçüm ve testlerin sonucunu sizelere anlaşılır bir raporla size sunması önemlidir. Araç hakkında size genel bir fikir verecek şekilde rapor sunması gerekir. 

Etimesgut oto ekspertiz Ankara ilinde hangi paketi seçeceğinize karar vermeniz gerekir. Fren ve el freni testleri, amortisör ve süspansiyon testleri, motor performans ve şanzıman performans testleri, kaporta boya ve ön arka takımların kontrolünü içeren paketleri tercih etmeniz size almayı düşündüğünüz araç hakkında daha fazla bilgi verir. Aracın ön ve arka takımlarının liftle kaldırılıp kontrol edilmesi size daha detaylı bilgi verir. Paket seçerken bu ayrıntıyı gözden kaçırmayın. Yapılan testlerle ilgili daha detaylı testler yapılmasını istiyorsanız, bunu teste başlamadan oto ekspertiz firması yetkilisinden veya çalışanından talep edebilirsininiz.

Etimesgut oto ekspertiz hizmeti 30 dakika ile 45 dakika arası sürer. Kısıtlı bir zamanınız varsa ekspertiz işini daha geniş bir zamanda yaptırın. Testlerin sağlıklı bir şekilde yapılması için işi aceleye getirmeyin. Ekspertiz hizmeti yapılırken aracın satıcısı test alanından uzak durması gerekir. Test halindeyken araç tehlike yaratabilir.  Ne söyleyecekseniz test başlamadan önce veya test alanına girmeden ilgili personele söyleyiniz. Ayrıca testler gerçekleştirilirken personelin dikkatini de böylece bozmamış olursunuz.
 

4/7/2020 2:10:39 AM
2141 kez görüntülendi
Etiketler: , ,