Balgat Oto Ekspertiz | Ankara Balgat Oto Ekspertiz | Ankara Balgat Oto Ekspertiz Firmaları

Balgat Oto Ekspertiz servisi olarak her marka ve model araca oto ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Ekspertiz sektöründe öncü firmayız. İşlemlerimizi sayısal veriler üzerine yapmaktayız. Son teknolojik cihazlarla, alanında uzman ekibimizle sıfır hata ile araç değerlendirme hizmeti sunuyoruz. Elde ettiğimiz verilere dokunmadan olduğu gibi raporlara yansırıyoruz. Tarasız olmamız ve hiçbir kişiye hizmet etmiyor olmamız 2. El araç sektöründe bizi güvenilir kılıyor. Bugün insanlar artık araç satın alırken aracı mutlaka ekspertiz servislerine getirmeye başladı. Ekspertiz servislerinin galericilerle ortak bir çalışması yoktur. 

Balgat Oto Ekspertiz servisimizde ekspertiz hizmetleri 45 dakika içinde tamamlanır. Bu süre içinde aracınız 501 noktadan incelemeye alınır. İç ve dış bütün aksamlar derinlemesine incelenir. Aracın hangi parçası bozuk ve hasarlı olduğunu ekspertiz raporlarında görebilirsiniz. Aracın kilometresi ile oynanmış mı, yani gerçeği yansıtıyor mu? Bu gerçeği de ancak ekspertiz raporlarında görebilirsiniz. Birçok araç sahibi aracını satabilmek için aracını az kullanılmış göstermek için aracın kilometresini düşürmektedir. Böylece araca az binilmiş ve az kullanılmış imajı verilir. Bu gerçeği anlamak için araba alanında uzman olmanız gerekir. Uzman değilseniz kilometresi oynanmış aracı satın alabilirsiniz. Aracın kilometresini anlamak için aracı mutlaka ekspertiz servislerine getirmelisiniz. 

Balgat Oto Ekspertiz Ankara ilinde işini düzgün yapan oto ekspertiz servislerinden birisidir. Araç satın alma işleminde sorun yaşamak istemiyorsanız aracı mutlaka ekspertiz servisimize getirin. Ekspertiz hizmetimizden faydalanmak için mutlaka öncesinde randevu almalısınız. Aracınızı 45 dakika içinde muayene edip size rapor sunuyoruz. Rapor doğrultusunda aracı satın almak ve almamak işi size kalır. Rapor sonuçlarına göre araç satın almak işin en sağlıklı yoludur. Satın alacağınız aracı tanımadan bilmeden almak sizi ileride büyük sıkıntıya sokacaktır. Aracı satın aldıktan sonra araçla ilgili sorun yaşamaya başladığınız zaman aracı ekspertiz servisine getirmemekle ne kadar büyük bir yanlış yaptığınızı anlamış olursunuz. 

Balgat Oto Ekspertiz servisi olarak her marka ve model aracın ekspertiz işini sıfır hata ile yapmaktayız. Ekspertiz hizmetinde kalite ve ucuzluk arıyorsanız mutlaka oto ekspertiz servisimize uğramalısınız. 

4/7/2020 2:07:33 AM
2093 kez görüntülendi
Etiketler: , ,