Ankara Şaşmaz Oto Ekspertiz Firmaları | Şaşmaz Oto Ekspertiz Firmaları | Şaşmaz Oto Ekspertiz Ankara

Ankara Şaşmaz Oto Ekspertiz

Ankara Şaşmaz Oto Ekspertiz servisi olarak Ankara bölge halkına uzun yıllardır ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Şimdiye kadar binlerce araca sıfır hata ile oto ekspertiz hizmeti sunduk. Hizmet verirken ilkelerimizden taviz vermemeye özen gösterdik. Firma olarak tarafsızlık ilkesinden bir an olsun ödün vermedik. Hiçbir galeri ile anlaşmamız yoktur. Bize ekspertiz için getirilen araçları ekspertize soktuktan sonra elde ettiğimiz verileri olduğu gibi raporlarımıza aktardık. Bu süreçte hem alıcının hem de satıcının menfaatini korumayı kendimize ilke edindik. Bizim için hem satıcı hem de alıcı önemlidir. Yapacakları alışverişten iki tarafından zarar etmemesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu yüzden işimizi büyük bir titizlilik içinde yapıyoruz. 2. El araç sektöründe ortama güven aşılıyoruz. Alıcı ne aldığını, satıcı ne sattığını bizden aldığı ekspertiz hizmeti ile öğrenmiş oluyor.

 

Ankara Şaşmaz Oto Ekspertiz servisi olarak araçları hem iç hem de dış aksam olarak incelemeye alıyoruz. Aracın görülen ve görülmeyen kusurları varsa bunu raporlarımızda belirtiyoruz. Aracın hasar kaydı var mı, varsa araca ne kadar hasar kaydı çıkmış? Aracın kilometresi kaçta? Araç az kullanılmış mı çok kullanışlı mı? Araca daha önce boya yapılmış mı? Aracın hangi noktaları boyalı hangi noktaları orijinal? Aracın değişen parçası var mı? Araca verdiğiniz paraya araç değer mi? Aracın üzerinde haciz var mı? Aracın motoru nasıl? Araçta hangi parçalar sağlam, hangi parçalar kusurlu? Gibi tüm bilgiler ekspertiz raporunda detaylı olarak yer alır. Ekspertiz raporu size aracı alıp almama konusunda karar vermede yardımcı olur.

 

Ankara Şaşmaz Oto Ekspertiz servis ekibimiz güleryüzlü çalışanları ile size her konuda yardımcı oluyor. Bize birçok konuda danışabilirsiniz. Bizden ekspertiz hizmeti almasanız da ekspertiz konusunda aklınıza takılan, merak ettiğiniz soruları ekibimize sorabilirsiniz. Ekibimiz size büyük bir memnuniyetle sorularınızı cevaplayacak bu konuda size yol gösterecektir. Araç satın almadan önce aracı ekspertiz servisine getirmemek büyük bir kumar oynamaktır. Aracın ileride hasar çıkarmaması için bu saatten sonra dua etmekten başka şansınız kalmaz. Araçta sorun varsa zaten kısa süre içinde bu sorun patlak verecek size masraf çıkaracaktır.

4/3/2020 10:20:57 AM
923 kez görüntülendi