Ankara Oto Ekspertiz | Ankara Oto Ekspertiz Firmaları | Ankara Oto Ekspertiz Telefon

Ankara Oto Ekspertiz Servis

Ankara oto ekspertiz servisi olarak araç alıcı ve satıcılarına doğru ve tarafsız ekspertiz hizmeti veriyoruz. Şeffaf bir ekspertiz raporu sunmak için otomotiv alanında günümüzün son teknolojisini takip ederek bilgi ve deneyimlerimizle hizmet vermekteyiz. Ekspertiz hizmeti veren personellerimizin tamamı aylık olarak eğitimlere katılıp ekspertiz alanında sertifikalıdır. Ekspertiz servisimiz teknik ve donanım olarak hiçbir eksiği yoktur. Satın alacağınız aracı kusursuz bir şekilde analiz edip rapor halinde size sunuyoruz. Ekspertiz firması olarak hiçbir araç marka ve model ayrımı yapmadan tüm araçların görülen ve görülmeyen tüm kusurlarını tespit edip ekspertiz raporunda müşterilerimize sunuyoruz.

 

Ankara oto ekspertiz servisi olarak tarafsız ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Bizim için hem alıcı hem de satıcı önemlidir. Bu yüzden hiçbir galerici ya da kişi ile bağlantımız yoktur. Test sonuçlarımız bilgisayarlı cihazlar tarafından raporlanır. Rapor sonuçlarına hiçbir şekilde müdahalemiz yoktur. Amacımız bize incelememiz için getirilen araçları detaylı olarak inceleyip varsa aracın kusurlarını ortaya çıkarmaktır. Yani aracı satan kişinin nasıl bir araç sattığını bilmesi, aracı satın alan kişinin de nasıl bir araç satın alacağını bilmesini sağlamaktır. Hem alıcı hem de satıcının menfaatleri bizim için önemlidir. Bu yüzden hem alıcıya hem de satıcıya eşit mesafedeyiz. Kimsenin zarar görmesini istemiyoruz.

 

Ankara oto ekspertiz servisimizde ekspertiz hizmetlerini 45 dakika gibi bir sürede tamamlıyoruz. Ekspertiz hizmeti almak için önce bizden randevu almalısınız. Aracınızı 45 dakikalık süre içinde hem iç hem de dış aksamını baştan sonra inceliyoruz. Satın almak istediğiniz aracın tüm gerçeklerini size rapor halinde sunuyoruz. Bu süreçte bizden öğreneceğiniz bilgiler şunlardır: Aracın hasar kaydı var mı, varsa ne kadar hasar kaydı vardır? Aracın kilometresi gerçeği yansıtıyor mu, yansıtmıyorsa aracın gerçekteki kilometresi ne kadardır? Aracın bütün parçaları orijinal mi, orijinal olmayan sonradan değiştirilen parçaları hangileridir? Araç daha önce kaza yapmış mı? Araca vereceğiniz paraya araç değer mi? Aracın görülen kusurları nelerdir? Aracın daha sonra ileride çıkabilecek sorunları nelerdir? Araç boyalı mı, boyalı olan yerleri nelerdir?

4/3/2020 10:16:38 AM
869 kez görüntülendi
Etiketler: , ,