Ankara Balgat Oto Ekspertiz | Balgat Oto Ekspertiz Ankara | Ankara Balgat Oto Ekspertiz Firmaları

Balgat Oto Ekspertiz 

Balgat Oto Ekspertiz Servisi Ankara ilinde oto ekspertiz hizmeti veren bir firmadır. 2. El araç alım satım işi yapan kişiler aracı kontrol ettirmek için ekspertiz servislerini kullanır. Ekspertiz servislerinin en önemli özelliği bağımsız kuruluşlar olmasıdır. Yani hiçbir kurum ve kişiye çalışmazlar. Yani hiçbir galerici ile anlaşma halinde değildir. Kendisine getirilen araçları son teknolojik cihazlarla inceleme altına alır. Elde ettiği sonuçları olduğu gibi hiçbir değişiklik yapmadan raporlara yansıtır. Ekspertiz servisleri hem alıcıların hem de satıcıların menfaatlerini korumak için hizmet verirler. 

Balgat Oto Ekspertiz Servisi Ankara ilinde araçları 501 açıdan inceleme altına alır. Aracı hem iç hem de dış aksam bakımından incelemeye alır. Aracın boyası var mı, hangi parçalar orijinal, hangi parçalar değişmiş, araç daha önce kaza yapmış mı, aracın değişen parçaları hangileri, aracın arızası var mı, araç yakın zamanda arıza verir mi, aracın hasar kaydı var mı, aracın kilometresi kaç kilometrede, araç üzerinde haciz var mı, araca verdiğiniz paraya araç değer mi, aracın görülmeyen kusurları nelerdir, gibi soruları ekspertiz servisinde öğrenebilirsiniz. 

Balgat Oto Ekspertiz Servisi Ankara ilinde araç alıcı ve satıcı arasında güven tesis eden bir kurumdur. Satın alacağınız aracı her açıdan bilmek sizin en doğal hakkınız. Satın alacağınız aracı 3 şekilde tanıyabilirsiniz. Satıcının sözlerinden, sanayide aracı gösterdiğiniz araba ustasından ve oto ekspertiz servis raporlarından. En sağlam yol ise 3. Yoldur. Satıcı aracı satabilmek ve değerini düşürmemek adına araçla ilgili bazı gerçekleri size söylemek istemeyebilir. Sanayideki usta ise aracı sadece birkaç açıdan inceleyebilir, aracın sadece görünen kusurlarını size söyleyebilir. Oto ekspertiz servisleri ise tüm ölçümleri bilgisayar destekli cihazlarla yapar. Sıfır hata ile araç değerlendirme işi yapar. Değerlendirmeyi görsel ve tahminsel ifadedelere göre değil rakamsal ölçümlerle yapar. Araç satın alacaksanız aracı mutlaka ekspertiz servisine sokmalısınız.  Ekspertiz servisine vereceğiniz 300-500 lira sizi 5000-10.000 liralık masraflardan kurtaracaktır. Bu yüzden ekspertiz servisine aracı göstermeden araç almanızı tavsiye etmiyoruz. Ekspertiz servisine getirmeden araç alarak işinizi şansa bırakmış olursunuz. 

4/7/2020 1:58:06 AM
875 kez görüntülendi