Etimesgut Oto Ekspertiz | Ankara Etimesgut Oto Ekspertiz

Etimesgut Oto Ekspertiz Servisi olarak Ankara Etimesgut semtinde oto ekspertiz hizmeti sunmaktayız. 2. El araç sektöründe araç alım satım işlerinde ticaret dünyasına güven aşılamaya devam ediyoruz. Her marka aracın oto ekspertiz işlerini sıfır hata ile uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile sunuyoruz.  Ölçümlerimizi son teknolojik cihazlarla yapıyoruz. Şimdiye kadar binlerce aracın ekspertiz hizmetini sıfır hata ile sunduk. Satın alacağınız araç hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız mutlaka oto ekspertiz servisimize uğrayın. 

Etimesgut Oto Ekspertiz Servisimiz hızlı ve pratik hizmet sunar. 45 dakika gibi kısa bir süre içinde aracı 501 açıdan incelemeye alır. Aracın iç ve dış bütün aksamları detaylı olarak analiz edilir. Aracın görünen ve görünmeyen bütün kusurları ortaya çıkar. Böylece siz de araç alım satım işini daha sağlıklı bir şekilde yapmış olursunuz. Yıllarca biriktirdiğiniz paranızı harcayacağınız aracın kusurlarını bilmek sizin en doğal hakkınızdır. Aracı tanımanın en iyi yoluysa aracı oto ekspertiz servisine götürmektir. 

Etimesgut Oto Ekspertiz Servisi olarak bağımsız hizmet veren bir kuruluşuz. Hiçbir resmi ve özel kurumla anlaşmamız yoktur. Hiçbir galeriye hizmet etmiyoruz. Bize gelen araçları son teknolojik cihazlarımızla incelemeye alıp elde ettiğimiz sonuçları olduğu gibi raporlarımıza ekliyoruz. Böylece araç satın alacak kişiler nasıl bir araç satın aldığını, aracını satacak kişilerse nasıl bir araç sattığını bilmiş olacak. Ekspertiz servisimizin raporlarına hiç kimse etki edemez. Bu yüzden tarafsız bir firmayız. Hem alıcı hem de satıcı bizim için önemlidir. Bu yüzden ölçümlerimizi ve değerlendirmemizi hassas bir şekilde yapıyoruz. 

Etimesgut Oto Ekspertiz Servisimize getirdiğiniz aracın boyasının olup olmadığını, hangi parçasının değiştiğini, aracın kilometresinin gerçeği yansıtıp yansıtmadığı, aracın görünen kusurlarını, aracın görünmeyen kusurlarını, aracın hasar kaydını öğrenebilirsiniz. Ekspertiz servisimiz araç satın alma konusunda size gerekli olan kolaylığı sağlayacaktır. Aracı yakından tanımanız için bütün ölçüm ve testlerimizi büyük bir incelik içinde yapmaktayız.  Satın alacağınız aracı mutlaka ekspertiz servisimize getirip kararınızı ona göre vermenizi tavsiye ederiz. 

4/11/2020 11:57:36 PM
2138 kez görüntülendi
Etiketler: , ,