Çankaya Oto Ekspertiz | Ankara Çankaya Oto Ekspertiz | Çankaya En İyi Oto Ekspertiz Firmaları

Çankaya Oto Ekspertiz

2. el araç satın almaya karar verdiyseniz, satın almak istediğiniz aracın geçmişte geçirmiş olduğu tüm operasyonları öğrenmek için mutlaka bir oto ekspertiz servisinden hizmet almalısınız. Çankaya Oto Ekspertiz firması olarak son teknolojik cihazlarla araçlar baştan aşağı incelenir. Araçla ilgili sayısal verilere ulaşmak, aracı objektif bir şekilde değerlendirmek için mutlaka aracı ekspertiz servisimize getirmelisiniz. 

Çankaya Oto Ekspertiz firması şimdiye kadar binlerce araca oto ekspertiz hizmeti verdi. Kusursuz bir araç değerlendirme işlemi için hemen bizden randevu alın. Aracınız 30 dakika içinde son teknolojik donanım merkezimizde incelemeye alınır. İnceleme sonucunda size detaylı olarak rapor verilir.  Satın alacağınız aracın geçmişini bilmek sizin en doğal hakkınız. Aracın kazası var mı, Araca daha önce hangi işlemler yapıldı, aracın hasar kaydı var mı, araç daha önce boyandı mı, aracın değişen parçaları neler, araç alacağınız fiyata değer mi, aracın ileride size çıkarabileceği masrafları nelerdir, aracın kilometresi doğruyu gösteriyor mu? Tüm bu sorularınıza oto ekspertiz servisleri cevap verir. 

Çankaya oto ekspertiz firması tarafsız bir firmadır. Elde ettiği verileri hem alıcıya hem de satıcıya sunar. Test sonuçları objektif değerlendirme ile yapılır. Araç 501 açıdan incelemeye alınır. İnceleme sonrası araçla ilgili detaylı rapor sunulur. Ekspertiz servisi olarak ne alıcının ne de satıcının mağdur olmasını istemez. Bu yüzden elde ettiği verileri son teknolojik cihazlarla bilimsel bir şekilde  ölçüp sonuçlara müdahale etmeden rapor halinde sunar. Firmamız hiçbir kişi ve gruba hizmet etmez. 

Çankaya oto ekspertiz servislerimize geldiğiniz zaman siz sıcak çayınızı yudumlarken 30 dakika içinde sonuçları alabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir bir ekspertiz hizmeti almak için hemen sizi de ekspertiz servisimize bekleriz. Araç satın almadan önce mutlaka görüşelim. Aksi taktirde üzülürsünüz.  

3/25/2020 7:39:26 PM
972 kez görüntülendi