Ankara Çankaya Oto Ekspertiz | Çankaya Oto Ekspertiz Firmaları | Ankara Çankaya Oto Ekspertiz Firmaları

Ankara Çankaya Oto Ekspertiz Firmaları

Ankara Çankaya Oto Ekspertiz Firması olarak tüm segment ve modeldeki otomobillere ekspertiz hizmeti veriyoruz. Araçları her açıdan inceleyerek size detaylı olarak rapor veriyoruz. Ekspertiz işlemine aldığımız araçları: motor mekaniği, mekanik alt takımları, kaporta ve boya kontrolünü, beyin testini, fren testini, amortisör testi, yanal kayma testi, motor güç testini yapıyoruz. Yapılan test sonucunda araçların kusur ve arızalarını tespit edip detaylı olarak rapor halinde hem alıcıya hem de satıcıya sunuyoruz. 

Ankara Çankaya Oto Ekspertiz Firması olarak araç satın alım işlerinde güven tesis etmeye devam ediyoruz. Tarafsızlık ilkesi ile hizmet veren firmamız elde ettiği sonuçları objektif bir şekilde rapor halinde sunar. Böylece hem alıcı hem de satıcı araç hakkında detaylı bilgi sahibi olur. Ekspertiz hizmetini bizim kadar kaliteli ve uygun fiyata sunacak ikinci bir firma bulamazsınız. Ekspertiz servisinin verdiği hizmet güvenli bir alışveriş ve güvenli bir sürüş için büyük önem taşır. Araç arıza ve kusurları önceden bilirseniz araçla ilgili arızaları giderebilirsiniz. Satıcının istediği ücret ve aracın masraf durumuna dikkat ederek alışverişinizi daha sağlıklı yapabilirsiniz. 

Ankara Çankaya Oto Ekspertiz Firması olarak sıfır hata ile ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Ekspertiz konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Ekibimiz son teknolojik cihazlarla ölçümler yapar. Aracınızı 501 açıdan incelemeye alır. Aracın çalışmayan noktalarını ve yakın zamanda arıza verecek tüm durumları size rapor eder. 

Ankara Çankaya Oto Ekspertiz Firmaları içinde en çok tercih edilen firmayız. Bunun temel nedeni insanların ekspertiz konusunda bize güven duymasıdır. Uygun fiyata hizmet vermemiz, ölçümleri sıfır hata ile yapmamız, tarafsız olmamızdan dolayı kısa sürede bölge halkının güven duygusunu kazandık. Müşteri memnuniyet ilkesine göre çalışan firmamız ekspertiz konusunda öncü bir firmadır. Araç satın almadan önce mutlaka aracı ekspertiz servisimize getirin. Araçla ilgili bilmeniz gereken ne varsa hepsini servisimizden öğrenebilirsiniz. Aracın hasar kaydını, değişen parçasını, boya durumunu, araç üzerinde ipotek olup olmadığı gibi tüm detaylar ekspertiz raporunda yer alır. 

3/27/2020 10:13:48 PM
919 kez görüntülendi