Ankara Balgat Oto Ekspertiz | Balgat Oto Ekspertiz | Balgat Oto Ekspertiz Ankara

Ankara Balgat Oto Ekspertiz
Ankara Balgat Oto Ekspertiz
firmamız ikinci el araç alım ve satımlarında araçları 360 derece inceleyerek sağlık kontrolünden geçiriyoruz. İkinci el araç alım ve satım sektöründe hem alıcı hem de satıcı için güvence belgesi sunuyoruz. Ekspertiz hizmetlerini son teknolojik cihazlarla, araç konusunda uzman olan ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Size sunduğumuz oto ekspertiz raporu ile satın alacağınız araçla ilgili kafanıza takılan tüm sorular cevap buluyor. Ekpsertiz servisimize uğramadan yapacağınız alışveriş size hüsran getirecektir. Satın aldığınız aracın kısa bir süre sonra hata vermesi ve sürekli masraf çıkarması oto ekspertiz servisine gitmemenin bedeli olarak size büyük pişmanlık yaşatacaktır. 

Ankara Balgat Oto Ekspertiz firmamız tüm marka ve model araçlara ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Size vermiş olduğumuz ekspertiz hizmeti sayesinde satın almak istediğiniz aracın neyi var neyi yok bilir alım işini ona göre yaparsınız. 
Ekspertiz işlemleri ile araç hakkında tüm detaylar size sunulur. İşlemler profesyonel uzman kadrosu ile son teknolojik cihazlarla yapılır. Yapılan işlemlere hiçbir müdahale edilmeden direk müşteriye rapor olarak sunulur. Bu yüzden oto ekspertiz firmamız bağımsız bir kuruluştur. Hiçbir kurum ve kişiye hizmet etmez. Tarafsızlık ilkesinden taviz vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz.  

Ankara Balgat Oto Ekspertiz servisi olarak araçlarınıza çek-up yapıyoruz. Aracın hasar kaydının olup olmadığı, aracın boyalı olup olmadığı, aracın değişen parçasının olup olmadığı, aracın hasar kaydının olup olmadığını size sunacağımız raporda görebilirsiniz. Aracın kilometresinin doğruyu gösterip göstermediğini bilmek araç hakkında size fikir verecektir. 

Araç satın alacaksanız satın alacağınız aracın her şeyini bilmek sizin en doğal hakkınız. Araç hakkında detaylı bilgiyi size aracı satacak olan kişi net olarak aktarmaz. Aracın boyası varsa boyalı demek istemez. Aracını bir an önce satmak için araçla ilgili bazı bilgileri sizden gizlemek isteyebilir. Oto ekspertiz servisine gelmeden araç satın aldığınızda araç sahibinin gizlemiş olduğu bu gerçekler sizin başınızı ağrıtacaktır. İleride pişmanlık yaşamak istemiyorsanız aracınızı satın almadan önce mutlaka ekspertiz servisimize uğrayın. Sizin adınıza aracı test edip size sağlıklı bilgiler sunalım. Pişmanlıklarınıza bir yenisini eklemek istemiyorsanız araç satın almadan önce mutlaka ekspertiz servisimize uğrayın. 


 

3/27/2020 10:04:47 PM
959 kez görüntülendi